KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9042159
nr 904 2159
Akvarell
Kerstin Örtengrn, liljor, signerad, motivet: 31x23
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 augusti 2014
kl 18:12:18
200 kr
200 kr